PODZIEL SIĘ


Warto sprawdzić: 9% taniej w Pinkorblue bez mininalnej wartości zamówienia z kuponem ›

Dni stają się dłuższe, Słońce coraz śmielej wychyla się zza chmur, a zmęczenie zaczyna ustępować energii i chęci zmian. Nadchodzi najbardziej magiczny czas. Ani wcześniej ani później potrzeba działania nie będzie już tak silna. Tak jest, nadchodzi wiosna. Co roku z tego pierwotnego instynktu korzysta cała przyroda. Weźmy z niej przykład i obudźmy się, na wiosnę.

Nie trzeba koniecznie wywracać wszystkiego do góry nogami, ale być może jest coś, na co przez cały rok nie było czasu lub odpowiedniego momentu. Może to nietypowy kolor lakieru do paznokci, chęć nauczenia się jazdy na rolkach lub wyrobienia w sobie nawyku oszczędzania? Może po raz kolejny pojawia się potrzeba zmiany trybu życia na ten bardziej „fit”? Ile osób tyle możliwości, ale wbrew powszechnemu mniemaniu istnieje jedna, uniwersalna rada dla wszystkich zmagających się z brakiem motywacji lub motywacją krótkotrwałą. Lekiem na każdą słabość jest higiena psychiczna. Nie ma nic lepszego od uspokojonego, wyciszonego umysłu, który sam domaga się wyzwań. Ogromnym krokiem do osiągnięcia takiego stanu jest dostrzeganie piękna w drobnostkach.

Wiosna jak żaden inny czas w roku przychodzi nam z pomocą. Podziwiając ten spektakl rozwoju nie można przejść obojętnie obok tylu barw, tylu etapów życia, czy tak wielu gatunków zwierząt emanujących radością.

Warto sprawdzić: Biżuteria W. KRUK do -20%. Kliknij i sprawdź teraz! ›

Koniec zimy to także idealny przykład wybaczania sobie. Natura nie pamięta, co było rok temu, co się udało, co poszło nie tak. Rokrocznie powstaje z upadku, by ciszyć się tym, co ze sobą niesie. I my wybaczmy sobie niepowodzenia, nieudane projekty, przegapione okazje, a może i zaniedbane relacje. Wiosna z niepamięci czyni największą siłę.

Tak więc wstańmy z kanap, wyjmijmy z szafy odwagę i zróbmy coś, byśmy mogli powiedzieć, że wiosna gości w naszych sercach.

PODZIEL SIĘ
Następny artykułWszystko o bieliźnie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here